Haberler / ENİSER EVDEN EVE NAKLİYAT SİGORTASI
  • Telefon: 0545 784 8584

  • E-Mail: info@eniserevdeneve.com

Nakliyat Sigortası Hizmetimiz

Eniser Evden Eve Nakliyat olarak Kahramanmaraş evden eve taşımacılık sektörleri içinde şehir içinde ve şehirler arasında yapmış bulunduğumuz evden eve ve diğer taşıma işlemleri sırasında sizlere nakliyat sigortası yapmaktayız. Bu sayede sizlerin ve işletme olarak bizlerin de güvenliğini sağlamış, olası bir maddi kaybın önüne geçmiş bulunmaktayız. Eniser Evden Eve Nakliyat olarak sadece ev eşyaları değil parsiyel taşımacılık, sanat eseri taşımacılığı ve askılı tekstil ürünleri taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz tüm taşımacılık işlemlerinde sizlere nakliyat sigoratsı yapmakta ve sizleri güvence altına almaktayız.

Neden Nakliyat Sigortası Yaptırmalıyım?

Eniser Evden Eve Nakliyat şirketi olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel çalışanlarımız ve profesyonel nakliye araçlarımız ile yapmaktayız. Eşyalarınızı ve ürünlerinizi çok dikkatli bir şekilde taşımakta, büyük bir özen ve ihtimam göstermekteyiz. Ancak bizden kaynaklı olmayan çevresel etkenlerden veya başka bir kişi,araç,kurum tarafından başlatılan bir hadisenin etkisi sürecinde bizlere de zarar verebilecek hadiseler meydana gelebilmektedir. İşte bu gibi durumlarda sizlerin de maddi ve manevi kaybınızın olmaması için yapılması büyük önem taşıyan bir sigortadır. Siz güzide müşterilerimizin kayıpları olmaması adına sizlerin bu sigortayı yaptırmanızı sizlere önermekteyiz.

Nakliyat Sigortası Maliyetleri

Eniser Evden Eve Nakliyat olarak vermiş olduğumuz nakliye hizmetlerine ek küçük bir miktarda ücret ile bu hizmeti alabilmektesiniz. Sigortasız olarak götürülen ürünlerde meydana gelebilecek hasarların sizlere maliyeti daha fazla olacağından, bu miktardan kaçınılmamasını ve hizmetin eksiksiz alınmasını siz güzide insanlara tavsiye etmekteyiz.

Eğer sizlerde yakın bir süreçte nakliyat işlemi yaptıracak ve bu konuda profesyonel hizmet verecek bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Eniser Evden Eve Nakliyat olarak sizlere en uygun fiyatlarla sigortalı taşıma hizmetleri sağlamaktayız.

   Arası    Kilometredir.