Haberler / ENİSER VARSA TAŞINMAK ÇOK KOLAY
  • Telefon: 0545 784 8584

  • E-Mail: info@eniserevdeneve.com

Her ne kadar bir türlü gelmek bilmese de yaz ayları kimileri için tatil, kimileri için seyahat, kimileri için iş, kimileri için ise göç anlamına gelir. Şehirlerden bunalanlar bir yerlere kaçarken sezonluk iş yapanlar iş kovalama derdine düşer. Tayinler artar şehirlerde bir sirkülasyon yaşanır.

ENİSER evden eve nakliyat hizmetleri de işte tam bu noktada devreye giriyor. Sayısız nakliyat firmasının görev aldığı bu sektörde hemen her kesimden ve her kalitede hizmet veren firmaya rastlamanız mümkün. Bir yarış bu aslında. Birbirileriyle sürekli yarış halinde olan nakliyat firmaları farklı hizmetler ile müşteri yakalama derdinde. Asansörlü taşımacılık buna güzel bir örnek olabilir.
Evden eve nakliyat sektöründe bir ayrıcalıkmış gibi gösterilen bu hizmet büyük bir kolaylık getirse de riskleri de oldukça fazla aslında. Zira nakliyat asansöründe zarar gören bir eşyanın geri dönüşümü imkânsız desek yeridir. Kırılıp param parça oluyor. Kimileri eşyalar için askı vadediyor, kimileri ise kamyonlarının kalitesinden bahsediyor. İllere göre de bu durum çeşitlilik gösteriyor. İstanbul evden eve nakliyat diyoruz İstanbul firmaları, Ankara evden eve nakliyat diyoruz Ankara firmaları aynı durumların farklı renkleri sadece. Ama Kahramanmaraş’ta ENİSER EVDEN EVE nev’i şahsına münhasır bir şekilde taşıma yapıyor.
 

Sektör kendi arasında yarışa dursun müşterilerin kafaları karışmış durumda. Acaba hangisi güvenilir, hangi firma mağdur etmez, hangisi daha uygun taşır. Sorular bir birbirlerini kovalayıp duruyor.. İki taraf içinde durum zor. O yüzden siz müşterilerimizin kafasındaki soruları gidermek ve evlerinizi, dükkânlarınızı vb. taşımak için ENİSER hizmetinizdedir.

   Arası    Kilometredir.