Haberler / ENİSER EVDEN EVEDE YENİ BİR HİZMET DAHA
  • Telefon: 0545 784 8584

  • E-Mail: info@eniserevdeneve.com

Asansörlü nakliyat işinin lüks sayıldığı senelerde,işçilerin eşya taşıması daha revaçta idi. Ancak, yük asansörlerinin hayatımıza girmesiyle ve yaygınlaşmasıyla, yaşantımız daha kolay hale geldi. Bazen yük boşaltacak adam bulamazsınız ya da yük atacak adam ararsınız ama bulamazsınız.Yeni asansörümüz horyong ile taşıma çok daha pratik bir şekilde,yüklerinizi istediğiniz mevkiye çıkarabilmekteyiz artık.İstediğiniz mevki 8. kat da olsa 18. kat da olsa çıkarıyoruz.

Evden eve asansörlü nakliyat işinde, asansör olmazsa olmazdır.Büyük eşyaların yüksek katlara insan gücüyle çıkarılması, destansı gayretler gerektirmektedir. İşçilerin yük taşıma hikâyeleri, menkıbelere dönüşmüştür. Siz değerli müşterilerimize yeni bir hizmet daha sunmak için 18. kata kadar olan Horyong markalı asansörümüzü de hizmetinize sunmuş bulunuyoruz.

Eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde ve hızlı bir şekilde taşınması için asansörlü nakliyat, günümüz şartlarında zorunlu hale gelmiştir.Bu güvenirlik bizde mevcuttu lakin siz güzide insanlar için on sekizinci kata kadar olan Horyong’umuzu da devreye sokarak daha da güvenilir hale getirdik.Taşınacak eve öncelikle işin uzmanı eksperler gelir.Evinizdeki eşyaların durumunu en ince ayrıntısına kadar inceler.Evin pencerelerini kontrol ettikten sonra, asansör için en uygun pencereyi tespit etmeye çalışır.

Söz verilen saatte sizlerin değerli eşyalarınızı taşımak için bizim de değerli olan Horyong’umuzla hizmetinize geliriz.Yük asansörü yukarı çıkarken, belli bir sarsı payı vardır. Bu sarsıntı payına göre, yüklenen eşyalar tam oturmalıdır. Bu sarsıntı hesaplanarak, eşyalar yere inmeden, direkt araçtan eve asansör yardımıyla çıkarılır. Yük indirirken de aynı titizlik gösterilmelidir.Emektar işçilerimiz bu işleri titizlikle yapmaktadır.

Böylece pratik,güvenilir,ve hızlı olmamız sebebiyle, günümüzde en çok tercih edilen evden eve nakliyat şirketlerinde ilk sıralardayız Horyong asansörle. Asansörlü nakliyat, günümüzde meslek haline gelmiştir. Evden eve nakliyat şirketleri kurulmuştur. Bunlardan birisi de bizim şirketimiz ENİSER EVDEN EVE nakliye şirketidir.Eskiden nakliye için sadece yük araç sahipleriyle muhatap olunuyordu ve imece usulüyle ev taşınıyordu. Ancak evden eve nakliyat işlerinin meslek haline gelmesiyle, bu işte uzman kadrolar oluşmaya başladı. Bu işte çıkabilecek aksaklıkları en iyi belirleyecek kişiler, bu işi meslek edinmiş insanlardır.Bu insanlardan birisi de Enes ERYILMAZ’dır.Güvenli ve hızlı ev taşıma için, ENİSER EVDEN EVE sektörünün tercih edilme yoğunluğu hat safhadadır.

Gökdelenlerin Türkiye'de çoğalmasıyla, asansörlü taşıma revaç hale gelmiştir. Onlarca işçinin saatlerce yapamayacağı işi, yarım saatte halleden asansör nakliyatı, çok büyük kolaylıklar sağlamıştır.Bu kolaylığa bir kolaylık daha ekleyerek Horyong’u hizmete sunmuş bulunuyoruz. Kapalı kasa araçların kullanıldığı taşıma işlerinde, çok fazla eşya için kırkayak ve tır gibi büyük araçlar kullanılmaktadır. Taşıma işinin, en pratik ve kolay yolu asansörlü taşıma şekli olmuştur.Asansörlü nakliyat işinde, bu işin ehlinin seçilmesi, çok önemlidir.

   Arası    Kilometredir.